poompanya.com :: ดูกระทู้ - Najlepsza archiwizacja dokumentów medycznych
 คำถามถามบ่อยของกระดานข่าวคำถามถามบ่อยของกระดานข่าว   ค้นหาค้นหา   กลุ่มผู้ใช้งานกลุ่มผู้ใช้งาน   ข้อมูลส่วนตัวข้อมูลส่วนตัว   เข้าระบบเพื่อตรวจข่าวสารส่วนตัวของคุณเข้าระบบเพื่อตรวจข่าวสารส่วนตัวของคุณ   เข้าระบบเข้าระบบ 

Najlepsza archiwizacja dokumentów medycznych

 
ตั้งกระทู้ใหม่   ตอบกระทู้    poompanya.com หน้ากระดานข่าวหลัก -> คนอยากเที่ยว
ดูกระทู้ก่อนนี้ :: ดูกระทู้ถัดไป  
ผู้ส่ง ข้อความ
Janetaเข้าร่วมเมื่อ: 13/06/2017
ตอบ: 1

ตอบตอบ: 13/06/2017 8:58 am    ชื่อกระทู้: Najlepsza archiwizacja dokumentów medycznych ตอบกระทู้ด้วยเครื่องหมายคำพูด(quote)

Outsourcing, czyli czerpanie z kolekcji zewnętrznych usługodawców na sprawy swej działalności, coraz powszechnie brany jest więcej na regionalnym rynku medycznym. Od paru lat z powodzeniem sprawdza się w radiologii do dalekiego opisu obrazów. Korzystają z niego zarówno małe, jak również dorosłe części medyczne. Na czym liczy teleradiologia ? A jakie korzyści może dać dla Twojego gabinetu kliknij?

Nowe metody informatyczne, digitalizacja badań obrazowych, opracowanie uniwersalnych standardów danych obrazowych oraz powszechny wstęp do Internetu, dały na stworzenie systemów teleradiologicznych. Rozwiązania te umożliwiają na przesyłanie, robienie i zdalny opis obrazów diagnostycznych wytworzonych w pozycjach medycznych całego świata.

Jak postępuje teleradiologia ?

Podstawowy schemat systemu teleradiologicznego obejmuje centralną jednostkę zwykle określaną jako centrum opisowe oraz placówki medyczne podłączone do budów. Szpitale lub przychodnie czerpiące z oprogramowania teleradiologicznego mają wstęp do systemu, w jakim potrafią załączać wykonane obrazy diagnostyczne oraz zlecać lub robić opisy. Z zmiany zadaniem centrum opisowego jest polecanie filmami i raportami oraz przyporządkowanie ich do lekarzy dokonujących analizy. Służy ono wielkość swoistego pośrednika i „centrum dowodzenia” wśród podłączonych do budów jednostek.

W realizacji robi to następująco – placówka wykonuje cyfrowe obrazy diagnostyczne i kładzie je do organizmu teleradiologicznego ze wskazaniem, jak poważne jest stworzenie jego analizy. Obraz siecią komputerową wchodzi do miasto opisowego, które decyduje pojawiającymi się działaniami i klasyfikuje je do dużych lekarzy. W tamtym typie w głównej osobie zatrudnieni są wyspecjalizowani radiolodzy, którzy na bieżąco dokonują opisów napływających obrazów. Z miastu zarządzania filmy są wysyłane do placówek medycznych z budów radiologicznej, które mają wolnymi zasobami lekarzy natomiast są w bycie spełnić praktyki w trybie wyznaczonym przez firmę zlecającą. strona

Jakie korzyści może przynieść małym, a jakie dużym placówkom?

Do budowy radiologicznej mogą być podłączone placówki wszelkiego rodzaju: szpitale, kliniki, centra medyczne, duże przychodnie, ale te małe gabinety i jednoosobowe praktyki lekarskie. Z ułatwienia, którym jest zdalny opis obrazów radiologicznych, może sięgać każdy, kto ma zapotrzebowanie na taką usługę.

Dla mniejszych placówek medycznych czerpanie z sieci radiologicznej to absolutne oszczędności, a zarazem duże korzyści. Mają stały dostęp do wysokiej wartości specjalistów radiologów z pełnej Nasz, a niekiedy także spoza jej możliwości. Nie potrzebują odkładać na opisy przez wiele dni lub tygodni, tylko biorą je w systemie wskazanym w aparacie (np. na cito, pilne). Lekarz z poziomu radiologii to odpowiednio wąska grupa specjalistów zaś jest trudne zapotrzebowanie na ich usługi. Ponadto – duże oszczędności powstają z faktu, że posiadając cyfrowym sprzętem i podłączeniem do budowie teleradiologicznej, mniejsze placówki nie muszą płacić na określone lekarzy radiologów. Dla placówek wykonujących małą liczbę obrazów diagnostycznych to dużo wygodne rozwiązanie.

Z zmianie większe placówki mogą udostępnić swoje zasoby, których w pełni nie wykorzystują, na domowe wewnętrzne potrzeby. Szpitale lub kliniki zwykle zatrudniają lekarzy radiologów, którzy (podłączeni do budowy teleradiologicznej) mogą przeprowadzać analizy obrazów wyznaczonych przez kolejne placówki. Z dodatkowej strony – mają okazję zdalnych konsultacji z wysokiej klasy specjalistami spoza jednostki, których informacja oraz poczucie potrafią być pomocne przy analizie skomplikowanych przypadków.
กลับไปข้างบน
แสดงข้อมูลส่วนตัวของสมาชิก ส่งข่าวสารส่วนตัว
แสดงการตอบก่อนนี้:   
ตั้งกระทู้ใหม่   ตอบกระทู้    poompanya.com หน้ากระดานข่าวหลัก -> คนอยากเที่ยว ปรับเวลา GMT + 7 ชั่วโมง
หน้า 1 จากทั้งหมด 1

 
ไปยัง:  
คุณ ไม่สามารถ ตั้งกระทู้ใหม่ในกระดานนี้
คุณ ไม่สามารถ ตอบกระทู้ในกระดานนี้
คุณ ไม่สามารถ แก้ไขการตอบกระทู้ของคุณในกระดานนี้
คุณ ไม่สามารถ ลบการตอบกระทู้ของคุณในกระดานนี้
คุณ ไม่สามารถ ลงคะแนนในแบบสำรวจในกระดานนี้
คุณ ไม่สามารถ แนบไฟล์ในกระดานข่าวนี้
คุณ ไม่สามารถ ดาวน์โหลดไฟล์ในกระดานข่าวนี้

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group